Pripravili sme nový rad kotlov na pelety Biopel MINI.

Malé rozmery, veľký výkon

Pripravili sme nový rad kotlov na pelety Biopel MINI, ktorý je malý rozmermi, ale veľký výkonom. Kotly Biopel MINI od OPOP sa vyznačujú vysokým komfortom vykurovania a jednoduchým ovládaním pomocou dotykového displeja alebo telefónu.

Biopel MINI
Malý silák

Peletové kotly Biopel MINI vynikajú veľmi malými rozmermi. So šírkou už od 71 cm sa zmestia aj do tých najužších miest. Napriek malým rozmerom ale poskytujú dostatočne veľký výkon v rozmedzí od 11 do 40 kW. Pohodlne tak vykúria rodinný dom a ušetria cenný priestor, ktorého nie je nikdy dosť.

Vysoký komfort

V OPOP vieme, že nikoho nebaví starať sa o kotol. Okrem malých rozmerov a veľkého výkonu sa rad Biopel MINI vyznačuje vysokým komfortom používania. Kotly je možné ovládať prakticky odkiaľkoľvek prostredníctvom smartfónu.

Ekológia a úspora

Vďaka dômyselnej konštrukcii kotla a jednoduchému prístupu k výmenníku a horáku je akákoľvek údržba rýchla a jednoduchá. Peletové kotly Biopel MINI PLUS CA sú navyše už z výroby vybavené inštalovaným kompresorovým čistením horáka a výmenníka a automatickým odpopolnením, čo oboje ešte viac znižuje nároky na údržbu.

Vysoká výdrž

V OPOP vyrábame kotly na tuhé palivá už viac ako 60 rokov. Za tú dobu sme získali veľa skúseností, aby ste sa na naše kotly mohli vždy spoľahnúť. Pre každý prípad poskytujeme záruku 5 let.