Ovládanie kotla na tuhé palivo mobilom? Samozrejme

Ovládanie kotla na tuhé palivo mobilom? Samozrejme

Automatické kotly na tuhé palivo sa dajú ovládať s prehľadom na diaľku. Hlavne automatické kotly na pelety sú na používanie veľmi pohodlné. Len si zvolíte vhodnú teplotu, ktorú chcete mať doma a kotol sa sám spúšťa podľa vášho zadania.

Ovládanie kotla na tuhé palivo mobilom? Samozrejme

O aplikácii e-modul

Každý náš automatický kotol je možné prepojiť s aplikáciou e-modul, ktorú si môžete nastaviť na desktope aj v mobile. V nej vidíte všetky parametre kotla, ako napríklad nastavená teplota v miestnosti vs. skutočná teplota v miestnosti, nastavená teplota vody na kúrenie vs. skutočná teplota vody na kúrenie. Nájdete v nej aj grafy, ako sa tieto parametre vyvíjajú. Na diaľku môžete parametre, samozrejme, meniť. Pýtate sa, ako sa rozhorí kotol na pelety? Jednoducho, diaľkovým ovládaním kotla cez mobil alebo internet. Stačí len zvýšiť požadovanú teplotu v miestnosti a kotol si bude presne temperovať.

Servis kotla na diaľku? Samozrejme

Veľká výhoda aplikácie je, že keď do nej dáte prístup technikovi, môže vám regulovať nielen ovládanie kotla na diaľku. Technik takto môže opravovať kotol po celom svete a sedieť v pohodlí domova. To šetrí čas a aj peniaze. Napríklad sa stane, že máte nové pelety, ktoré majú inú veľkosť, než vaše pôvodné a do horáku ich zrazu padá málo, a tak máte doma zimu. Technik sa pripojí do vašej aplikácie a nastaví, aby ich padalo viac.

Alebo si omylom nastavíte, že kompresorové čistenie má čistiť horák každé 3 minúty, a tak než v horáku dôjde k zapáleniu ohňa, už vám ho čistenie sfúkne. Aj také detaily technik vidí. V aplikácii nájde, či sa zapaľuje, ako často sa zapaľuje a pod. Potrebné parametre upraví a možno vám poradí, čo si priamo na kotli upraviť, aby fungoval správne.

Ako na to

Štandardne majú používatelia jeden termostat v obývacej izbe, je však možné si k radiátorom prikúpiť hlavice ventilu, snímač a modul, ktoré budú systém riadiť cez wifi. Tak si nastavíte v každej izbe špecifickú teplotu. V dome budete mať príjemnejšie a navyše budete šetriť za energiu. Ak by ste mali o systém záujem, nájdete príslušenstvo v našom cenníku alebo nám jednoducho zavolajte. Dohodnite sa s montážnou firmou, ktorá vám produkty objedná a nainštaluje.

Ako vyzerá aplikácia

Na obrázku vidíte hlavnú obrazovku aplikácie. Vy na jednotlivých štvorčekoch v pravom dolnom rohu môžete meniť teploty. V ďalších záložkách sa môžete dívať na štatistiky. Ostatné záložky odporúčame nechať na odborníkov. Ak budete chcieť s aplikáciou poradiť, ozvite sa nám na číslo 571 675 252.